Login
      

{{welcomeText}}

04135595334/ 09145048142 هفت روز هفته، 8 صبح تا 12 شب
نوع ارز
مبلغ قابل پرداخت با محاسبه 7 درصد کارمزد و 4 درصد کارمزد تبدیل واحد بین بانکی
{{(result == null?'':result) + (result==null ?'' :' تومان' )}}

تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون تافل iBT

در صورت نیاز به تغییر زمان و مکان آزمون تافل iBT، می‌توانید با پرداخت 60 دلار و تا 4 روز پیش از آزمون نسبت به انجام تغییرات مورد نظر خود درباره محل برگزاری و زمان آزمون خود اقدام نمایید.

پس از ثبت‌نام آزمون تافل iBT، ممکن است نیاز به تغییر زمان و یا محل آزمون خود داشته باشید که امکان این تغییرات تا 4 روز قبل از آزمون وجود دارد. شما می‌توانید از طریق ورود به اکانت خود در وب سایت ETS تغییرات مورد نظر خود را انجام دهید. هزینه تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون TOEFL-iBT برابر 60 دلار بوده و پرداخت آن به وسیله کارت‌های ارزی ویزاکارت/مسترکارت انجام می‌پذیرد.

پس از “ثبت نام آزمون تافل iBT” ممکن است نیاز به تغییر زمان و یا محل آزمون خود داشته باشید که امکان این تغییرات تا 4 روز قبل از آزمون وجود دارد. شما می‌توانید از طریق ورود به اکانت خود در وب سایت ETS تغییرات مورد نظر خود را انجام دهید.

هزینه تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون TOEFL-iBT برابر ۶٠ دلار می‌باشد و پرداخت آن به وسیله کارت‌های ارزی ویزاکارت/مسترکارت انجام می‌پذیرد. شما می‌توانید برای انجام پرداخت خود به راهنمای انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

نکاتی پیرامون تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون تافل iBT

  • چنانچه قصد تغییر تاریخ و یا مکان آزمون خود را دارید تا چهار روز پیش از آزمون قادر به انجام این کار خواهید بود و پس از آن دیگر این امکان وجود ندارد و حتی امکان لغو آزمون و Refund (بازگشت پول) آن نیز وجود نخواهد داشت.
  • تعداد دفعات تغییر زمان و مرکز آزمون iBT محدودیتی ندارد، اما تاریخ جدید انتخابی نمی‌تواند کمتر از 12 روز نسبت به تاریخ اولیه باشد.
  • تغییر زمان یا مرکز آزمون تنها در صورتی امکان پذیر است که تاریخ یا مرکز جدید باز باشد و امکان ثبت نام نیز در آن‌ها وجود داشته باشد. جهت آگاهی از مراکز و تاریخ‌های باز و همچنین دریافت اطلاعات از طریق SMS یا ایمیل در صورت باز شدن وقت‌های جدید، می‌توانید از طریق صفحه “ثبت نام آزمون iBT” کسب اطلاع نمایید.
  • چنانچه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام و مراحل Reschedule آزمون تافل خود را دارید می‌توانید صفحه “راهنمای تصویری تغییر زمان و مکان (Reschedule) آزمون تافل iBT” را مشاهده نمای


ارسال


<