Login
      

{{welcomeText}}

04135595334/ 09145048142 هفت روز هفته، 8 صبح تا 12 شب
نوع ارز
مبلغ قابل پرداخت با محاسبه 7 درصد کارمزد و 4 درصد کارمزد تبدیل واحد بین بانکی
{{(result == null?'':result) + (result==null ?'' :' تومان' )}}

پرداخت هزینه اقامت و گرین کارت دانمارک

کشور دانمارک با طرح مهاجرتی کارت سبز (Green Card) خود از طریق اجازه موقت کار، فرصتی مناسب برای کسانی که قصد اقامت دائم در اروپا را دارند، فراهم کرده است. با اخذ گرین کارت دانمارک به مدت دو سال مجوز کار و زندگی در دانمارک داده می شود و پس از اتمام این مدت می توانید تا سه سال اقامت خود را تمدید کنید و برای اقامت دائم اقدام کنید.

کشور دانمارک با طرح مهاجرتی کارت سبز (Green Card) خود از طریق اجازه موقت کار، فرصتی مناسب برای کسانی که قصد اقامت دائم در اروپا را دارند، فراهم کرده است. با اخذ گرین کارت دانمارک به مدت دو سال مجوز کار و زندگی در دانمارک داده می‌شود و پس از اتمام این مدت می‌توانید تا سه سال اقامت خود را تمدید و برای اقامت دائم اقدام کنید. اقامت و اجازه کار در دانمارک با طرح گرین کارت، بر پایه سیستم امتیاز‌بندی است. هنگامی که شما گرین کارت دانمارک را دریافت می‌کنید، دیگر نیازی به اخذ مجوز کار ندارید و می‌توانید به جز راه اندازی یک کسب و کار (business) برای خود که مجاز به آن نیستید، در یک شرکت یا کسب و کار دیگر به عنوان یک کارمند، کار کنید.

 

Image result

اخذ اقامت دائم در طرح گرین کارت دانمارک

 • فرصت های شغلی
  شما بایستی قبل از اقدام برای گرین کارت، فرصت‌های شغلی موجود در دانمارک را ارزیابی کنید. کسانی که زبان دانمارکی بدانند، شانس بیشتری برای به دست آوردن یک شغل مناسب دارند. با استفاده از لینک جستجوی فرصت های شغلی در دانمارک می‌توانید اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.
 • مجوز
  برای کار در برخی رشته‌های خاص، در صورتی که مدرک خود را از دانشگاهی خارج از دانمارک اخذ نموده باشید نیاز به مجوز دارید. لیست رشته‌هایی که وزارت علوم دانمارک برای آن ها مجوز می‌خواهد در اینجا قرار دارد. پزشکان و دندانپزشکان می‌توانند یک درخواست اقامت دائم ویژه جهت اخذ مجوز طبابت ثبت نمایند.
 • دریافت حق اقامت دائم در قالب طرح گرین کارت
  توجه داشته باشید که می‌بایست حداکثر ظرف مدت شش ماه پس از دریافت اقامت دائم، در کشور دانمارک ساکن شوید و دارای یک آدرس رسمی در این کشور باشید. پیدا کردن مکانی برای زندگی بر عهده خود شما می‌باشد. همچنین در یک سال پس از دریافت اقامت دائم باید شغلی داشته باشید که حداقل 50 هزار کرون دانمارک برای شما درآمد به همراه داشته باشد. لازم به ذکر است، تا زمانی که شما دارای یک آدرس رسمی و مشخص، شغل و حقوق ماهانه دریافتی در دانمارک نباشید، نمی‌توانید هیچ یک از اعضای خانواده خود را به دانمارک بیاورید.
 • شرایط
  برای دریافت اقامت دائم برنامه گرین کارت دانمارک، شما حداقل به 100 امتیاز نیاز دارید. امتیازات براساس سطح تحصیلات، مهارت زبان و معیاری به نام قابلیت سازگاری می‌باشد. این سه معیار و امتیازات مربوط به هر کدام در ادامه توضیح داده شده است. همچنین شما باید مدارکی دال بر توانایی مالی خود برای پوشش هزینه های سال اول اقامت در دانمارک ارائه دهید. در سایت دانمارک این شرایط مالی قابل مشاهده است.

نحوه امتیاز‌دهی و مسائل پیرامون آن

 • امتیاز مربوط به سطح تحصیلات
  امتیازی که شما بابت مدرک تحصیلی خود کسب می‌کنید بر اساس معادل تبدیل شده آن مدرک در دانمارک است. دلیل این امر تفاوت بین مدارک کشورها است. به طور مثال مدرک فوق لیسانس یک کشور ممکن است معادل مدرک لیسانس دانشگاه‌های دانمارک باشد، بنابراین امتیاز شما بر اساس مدرک معادل شده و نه مدرک ارائه شده، محاسبه می‌شود. برای گرفتن امتیاز سطح تحصیلات، شما می‌بایست در ابتدا حداقل دارای مدرکی معادل مدرک لیسانس دانمارک باشید. جدول معادل سازی مدارک تحصیلی دانمارک با مدارک تحصیلی کشورهای خارجی در اینجا قرار دارد.
  مدرک لیسانس برای شما 30 امتیاز به همراه خواهد داشت و چنانچه دارای مدرک فوق لیسانس و دکترا باشید به ترتیب 60 و 80 امتیاز کسب می‌کنید. همچنین اگر رشته تحصیلی شما جزو رشته‌هایی باشد که کشور دانمارک دچار کمبود نیرو در آن بخش است، 30 امتیاز بیشتر نصیب شما خواهد شد. لیست این رشته های خاص (Positive List) را می‌توانید از اینجا ببنید. اگر دانشگاهی که از آن فارغ‌التحصیل شده اید جز 400 دانشگاه برتر رنکینگ جهانی باشد، تا 20 امتیاز اضافی کسب خواهید کرد. شما حداکثر می‌توانید 130 امتیاز را به خاطر مدرک تحصیلی خود کسب کنید و امتیاز بیشتری برای این بخش محاسبه نخواهد شد.
 • امتیاز مربوط به مهارت های زبان
  برای کسب امتیاز مهارت زبان، باید مدرک یکی از زبان‌های دانمارکی، سوئدی، نروژی، انگلیسی و یا آلمانی را داشته باشید و این مدرک در کمتر از دو سال پیش از تاریخ اپلای گرفته شده باشد. برای زبان‌های آلمانی و انگلیسی، مدرک شما تبدیل به معادل دانمارکی، نروژی یا سوئدی آن خواهد شد و بین 20 تا 40 امتیاز کسب خواهید کرد. شما می‌توانید با داشتن دو مدرک زبان امتیاز بیشتری کسب کنید مثلا انگلیسی و سوئدی، اما دانستن زبان آلمانی و انگلیسی یا سوئدی و دانمارکی امتیاز بیشتری برای شما نخواهد داشت زیرا در یک زیر گروه زبانی قرار دارند. زبان برای شما حداکثر 40 امتیاز خواهد داشت و شما می‌توانید اطلاعات تکمیلی در مورد زبان های مورد پذیرش و معادل آن ها را در اینجا ببینید.
 • امتیاز مربوط به قابلیت سازگاری
  در صورتی که بیش از یک تا سه سال در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا یا سوئیس تحصیل کرده باشید یا یک تا دو سال متوالی در این کشورها کار کرده باشید، 5 تا 10 امتیاز خواهید گرفت. دانستن زبان دانمارکی نیز 5 امتیاز دارد و شما حداکثر 15 امتیاز در این بخش می‌توانید کسب کنید.

هزینه اپلای گرین کارت دانمارک

پیش از ارائه درخواست گرین کارت، شما می‌بایست یک شناسه سفارش (Case Order ID) برای خود ایجاد کرده و هزینه اپلای خود را نیز پرداخت کنید. از طریق این لینک می‌توانید به صفحه Login وارد شوید و مراحل ثبت نام و دریافت شناسه سفارش (Case Order ID) را طی کنید. پس از اپلای می‌بایست پرداخت خود را نیز انجام دهید. این مبلغ، هزینه های به جریان افتادن پرونده شما را پوشش می‌دهد و قابل پس گرفتن (Refundable) نمی‌باشد. چنانچه شما بیش از مبلغ مورد نظر پرداخت کنید، مقدار اضافی به شما بازگردانده خواهد شد، اما چنانچه کمتر از مبلغ مورد نیاز پرداخت کنید، پرونده شما رد خواهد شد. مبالغ اپلای در ابتدای ماه ژانویه هر سال تعیین می‌شود.
بعد از انجام کارهای اپلای Case Order ID به ایمیل شما ارسال می‌شود. حال می‌توانید با استفاده از فرم زیر سفارش پرداخت هزینه ویزای اقامت (گرین کارت) دانمارک را ثبت نمایید تا ما با استفاده از مشخصات شما پرداخت مورد نظر را به انجام برسانیم. پس از انجام پرداخت، ما فایل رسید پرداخت را در حساب کاربری شما در سایت قرار می‌دهیم تا آن را دریافت نموده و به صورت رنگی چاپ کنید و به عنوان یکی از مدارک مهم با خود به سفارت دانمارک ببرید.
با توجه به پیچیدگی محاسبه مبلغ قابل پرداخت ریالی و اضافه شدن مبالغ متفاوت برای انواع مختلف ویزای اقامت دانمارک، جهت محاسبه مبلغ قابل پرداخت ریالی لازم است ابتدا با شماره تلفن‌های ما یعنی 04135595334  تماس حاصل کنید تا ما نحوه محاسبه مبلغ ریالی را تلفنی به شما اطلاع دهیم، سپس برای ادامه کار، راهنمای زیر را مطالعه نمایید.

طرح گرین کارت (The Greencard scheme) دانمارک
اگر می خواهید برای کار و یا زندگی به یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت کنید و تحصیلات عالیه ( کارشناسی ، کارشناسی ارشد و یا دکترا ) دارید ، می توانید از طریق طرح گرین کارت دانمارک اقدام کنید و اجازه اقامت 2 ساله بگیرید و قبل از پایان این دوره درخواست تمدید این اجازه را تا 3 سال دیگر کنید.

حداقل امتیاز لازم برای اینکه بتوانید برای گرین کارت دانمارک اقدام کنید ، 100 می باشد که این امتیازها بر اساس ارزیابی موارد زیر به شما داده می شود:

 • سن (10 الی 15 امتیاز)
 • سطح تحصیلات ، دانشگاه محل تحصیل ، رشته تحصیلی (30 الی 105 امتیاز)
 • سطح زبان (5 الی 20 امتیاز)
 • سوابق کاری (5 الی 15 امتیاز)
 • وفق پذیری با محیط (0 الی 15 امتیاز)
 • اگر شما در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا و یا نروژ ، لیختن اشتاین ، ایسلند و سوئیس تحصیل یا کار کرده باشید امتیاز مثبت خواهید داشت.

اقدامات لازم برای درخواست گرین کارت دانمارک

 • ثبت نام در سایت www.nyidanmark.dk
 • انتخاب نوع پرونده ( The Greencard scheme )
 • وارد کردن اطلاعات متقاضی ( نام، شماره پاسپورت، آدرس ایمیل )
 • دریافت Case ID
 • پرداخت هزینه که می توانید انتخاب کنید همان موقع با کارت های اعتباری VisaCard/MasterCard پرداخت می کنید و یا در زمان دیگر انجام می دهید.
 • تکمیل فرم GR1
 • اگر متاهل هستید فرم FA8 را نیز باید علاوه بر GR1 تکمیل کنید.
 • ارسال مدارک درخواست شده و فرم تکمیل شده به سفارت دانمارک در تهران

برای درخواست پرداخت هزینه یتوسط تبریز ویزا
تمامی مراحل ثبت نام برای درخواست وقت سفارت را تا مرحله پرداخت طی کنید.

 • در صورتی که عضو سایت ما (تبریز ویزا) نیستید ،‌ اول باید جهت عضویت در سایت ثبت نام کنید و سپس وارد پنل کاربری خود شوید.
 • از بخش “سفارشات” سفارش خود را ثبت نمایید.

پس از واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق ایمیل/پیامک از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید. زمان انجام سفارش ها در ساعات اداری کمتر از 3ساعت می باشد.ارسال


<