Login
      

{{welcomeText}}

04135595334/ 09145048142 هفت روز هفته، 8 صبح تا 12 شب
نوع ارز
مبلغ قابل پرداخت با محاسبه 7 درصد کارمزد و 4 درصد کارمزد تبدیل واحد بین بانکی
{{(result == null?'':result) + (result==null ?'' :' تومان' )}}

آموزش آنلاین رایگان با 10 وب سایت معتبر دنیا

Related image

 

آموزش آنلاین رایگان با 10 وب سایت معتبر دنیا

اگر شما به دنبال آموزش آنلاین رایگان و اخذ مدرک کارشناسی ارشد، کلاس‌های علوم کامپیوتر، یک برنامه آموزشی K-12 (دوازده سال تحصیلی ابتدایی) و برنامه مطالعه GED باشید، این فهرست به شما ۱۰ وب‌سایت که آموزش آنلاین رایگان دارند را نشان می‌دهد.

اینترنت به جزئی حیاتی، در سیستم آموزش‌ و‌ پرورش تبدیل شده است. در سیستم آموزش آنلاین رایگان بیش از ۱میلیون دانشجو در ۱۶ دانشگاه وجود دارد، که می‌توانند از بزرگ‌ترین منابع آموزشی تا کوچک‌ترین کتابخانه‌ها برای مطالعه و تحقیق استفاده کنند.

وب‌سایت UMass Boston Open Courseware

آموزش آنلاین رایگان - UMass

دروس UMass طیف گسترده‌ای از کلاس‌ها را در حوزه‌هایی همچون روانشناسی، زیست‌شناسی، آموزش‌ و پرورش اولیه، علوم سیاسی، تاریخ، ریاضیات و غیره ارائه می‌دهد. هر دپارتمان دارای یک صفحه جداگانه برای فهرست کلاس‌های در دسترس است. در سمت کناری آن، شما می‌توانید برنامه درسی خود، تکالیف، بیوگرافی استاد و مطالب خواندنی پیشنهادی را ببینید.

اسلایدها، فیلم‌ها و یادداشت‌های سخنرانی که باعث می‌شود این دروس آزاد پایین‌تر از دانشگاه‌های دیگر با منابع گسترده بشود، وجود ندارد.

وب‌سایت Khan Academy

آموزش آنلاین رایگان - Khan Academy

این وب‌سایت دارای تنوعی از درس‌های ویدیویی و آموزش آنلاین رایگان است. موضوع اصلی دوره به بخش‌های کوچک‌تر تقسیم می‌شود که برای دانشجویانی که به دنبال یادگیری یک درس بدون گذراندن کل دوره‌ هستند، فوق‌العاده است. به‌عنوان‌مثال، در موضوع زیست‌شناسی فیلم جداگانه برای تکامل، فتوسنتز، ژنتیک و غیره وجود دارد.

اگر شما خواندن را به تماشا کردن ترجیح می‌دهید، این وب‌سایت ممکن است برای شما مناسب نباشد، چرا که تمام دروس به‌صورت فیلم ارائه شده‌اند.

وب‌سایت MIT Open Courseware

آموزش آنلاین رایگان - MIT

برای کسانی که به دنبال دوره‌هایی هستند که دانشجوی تیزهوش را تست کند ، MIT یک انتخاب مطمئن است. شما می‌توانید تمام مطالب درس را که تقریبا یکسان با دوره تدریس شده در دانشگاه MIT است، (حتی به شما سال و ترمی که تدریس شده را می‌دهد) دانلود نمایید. ازآنجایی‌که یک دوره مجازی است، شما هیچ‌گونه توانایی برای برقراری ارتباط با کسانی که دوره را انتخاب کرده‌اند، ندارید. این دوره به‌سادگی یک مطالعه مستقل برای شما و متکی به خودتان است.

وب‌سایت Free-Ed

اموزش آنلاین رایگان - free-ed

کار با این وب‌سایت کمی مشکل است. این سایت به‌خوبی سایر وب‌سایت‌های دروس پیاده‌سازی نشده است. مشابه با اکثر پایگاه‌های داده، شما از طریق جستجو موضوعات و دسته‌بندی‌ها، کلاسی که می‌خواهید را پیدا می‌کنید. یکی از مزیت‌های Free-ed چیست؟ هنگامی‌که شما کلاسی که دوست دارید را می‌یابید، گزینه‌ای جهت کلیک برای شبکه‌سازی وجود دارد. این گزینه به شما اطلاع می‌دهد، اگر گروه‌های فیسبوک یا دیگر گروه‌های آنلاین که افرادی که دوره مورد علاقه شما را می‌گذرانند، وجود داشته باشد، شما می‌توانید به آن‌ها بپیوندید.

وب‌سایت Learning Space: The Open University

آموزش آنلاین رایگان - Learn space

این وب‌سایت دوره‌های آنلاین رایگان در بسیاری از حوزه‌های مختلف مانند جوانان و کودکان، زبان، بازرگانی، مهندسی و غیره ارائه می‌دهد؛ شما می‌توانید پس از مطالعه و مشاهده دروس امتیاز هم بدهید. سایر کاربران می‌توانند کلاس‌ها را رتبه‌بندی کنند که ممکن است به شما در تصمیم‌گیری انتخاب دروس کمک کند.

وب‌سایت Carnegie Mellon Open Learning Initiative

آموزش آنلاین رایگان - Carnegie Mellon

این وب‌سایت به‌خوبی و با محتوای فراوان طراحی شده است تا توضیح دهد که چگونه Carnegie Mellon’s OLI کار می‌کند. شما برای استفاده از این وب‌سایت باید در ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنید. شعار این وب‌سایت «بدون مربی، بدون اعتبار مالی، بدون پرداخت هزینه» است. مانند بسیاری دیگر از دروس رایگان آنلاین، مطالعه این دوره انفرادی است.

وب‌سایت Tufts Open Courseware

آموزش آنلاین رایگان - trufts

مقاله‌های مرتبط:

در ترافتس شما باید ببینید که اساتید چه موضوعاتی و دروسی را برای شما به رایگان به اشتراک می‌گذارد. شما بدون نیاز به شناسه برای ورود، می‌توانید محتوا را مشاهده کنید و سخنرانی اساتید به‌صورت اسلاید در دسترس است. از آنجا که هیچ توضیح بیشتری فراتر از اسلایدها وجود ندارد، ممکن است شما نیاز به کنکاش عمیق‌تر با تحقیق خود برای درک کل دوره باشید.

وب‌سایت Stanford on iTunes U

آموزش آنلاین رایگان - Stanford

استنفورد در iTunes U به شما دو گزینه می‌دهد. شما می‌توانید یا سخنرانی‌های ویدئویی به‌روز به اشتراک بگذارید یا به‌سادگی یکی از آن‌ها را برای تماشا دانلود کنید. به‌منظور شرکت در این دوره، شما به یک حساب iTunes و نرم‌افزار آن نیاز دارید.

وب‌سایت Utah State Open Courseware

آموزش آنلاین رایگان - Utah

دسترسی به دوره‌های آنلاین رایگان، آسان و یافتن آن‌ها با مرور سریع امکان پذیر است. هر سخنرانی کلاس به‌عنوان یک فایل صوتی با یک سند HTML، که به تشریح تکالیف می‌پردازد، ارائه شده است. این‌ یک برنامه با چارچوب واضح است، چنانکه تکالیف، آزمون‌های ساده‌ای برای سنجیدن دانش شما از محتوا هستند.

وب‌سایت Kutztown On-Demand Online Learning

آموزش آنلاین رایگان - Kutztown

برنامه محبوب Kutztown عمدتا بر کسب و کار تمرکز دارد. برای دسترسی به دروس، ابتدا شما باید یک نظرسنجی کوتاه را پرکنید، اما محتوا به‌خوبی سازمان‌دهی شده و برای هر موضوع کلیپ‌های ویدیوئی کوچک رایگان وجود دارد. گذشته از اسلاید، هیچ محتوای دیگری برای سنجش دانش کسب‌شده شما وجود ندارد.

<