Login
      

{{welcomeText}}

04135595334/ 09145048142 هفت روز هفته، 8 صبح تا 12 شب
نوع ارز
مبلغ قابل پرداخت با محاسبه 7 درصد کارمزد و 4 درصد کارمزد تبدیل واحد بین بانکی
{{(result == null?'':result) + (result==null ?'' :' تومان' )}}

لغو کردن آزمون GRE general

پس از ثبت نام آزمون GRE در صورتی که به هر دلیلی تصمیم به شرکت در آزمون را نداشته باشید، این امکان وجود دارد که تا 4 روز کاری قبل از تاریخ برگزاری، آزمون خود را لغو نمایید و نیمی از هزینه پرداختی خود را بازپس بگیرید که این مبلغ به کارتی که هزینه ثبت نام را به وسیله آن پرداخت کرده اید برگردانده خواهد شد همچنین چنانچه تا این زمان، آزمون خود را cancel نکنید مبلغی به شما بازگردانده (Refund) نخواهد شد. لغو کردن آزمون تاثیری بر روی آزمون های آتی شما نخواهد داشت و بدون هیچ محدودیتی مجددا می توانید با پرداخت مجدد هزینه، در آزمون GRE شرکت نمایید.

از آنجا که آزمون GRE General به دو صورت Computer-Based (کامپیوتری) و Paper-Based (کاغذی) برگزار می گردد برای هر کدام روش متفاوتی برای لغو وجود دارد اما قوانین مربوط به استرداد هزینه لغو در هر دو روش، اعم از مبلغ ریفاند و مدت زمان بازگشت آن و … مشابه است.

لغو GRE General Paper-Based

1
ارسال درخواست لغو. برای لغو آزمون کاغذی لازم است که به صورت تلفنی، با استفاده از شماره تماس 4373-473-866-1 یا 7670-771-609-1 با موسسهETS تماس گرفته، یا از طریق ایمیل در خواست لغو خود را به آدرس gre-info@ets.org ارسال نموده و یا از طریق فرم موجود در بخش Contact Form درخواست لغو آزمون را به موسسه ابلاغ نمایید.

لغو GRE General Computer-Based

1
ورود به حساب کاربری. ابتدا با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که در هنگام ثبت نام ساخته اید، از طریق صفحه اصلی سایت ETS به وارد حساب کاربری خود شوید:

2
انتخاب موقعیت مکانی. پس از ورود به محیط کاربری بر روی گزینه In All Other Locations کلیک نمایید:

3
انتخاب آزمون. حال میتوانید آزمونی که در آن ثبت نام نموده اید ببینید. برای آزمون General با نام Appointment و در صورتی که در آزمون Subject ثبت نام کرده باشید آن را با نام Confirmation خواهید دید. روی شماره کلیک کنید:

4
کنسل کردن و تایید نهایی. در صفحه بعد کلیه مشخصات خود و آزمون تان را خواهید دید. در قسمت پایین سمت چپ که در تصویر مشخص شده می توانید با کلیک بر روی Cancel Test و تایید لغو آزمون در پنجره کوچک نمایش داده می شود آزمون تان را لغو نمایید:

5
دریافت ایمیل تایید از ETS. پس از تکمیل لغو آزمون GRE general یک ایمیل از طرف ETS دریافت خواهید کرد که حاوی لغو آزمون شما با جزئیات کامل است.

<